ort[1].jpg

Konkurs Ortograficzny rozstrzygnięty! Zwycięzcom gratulujemy.

Londyn.png

Tegoroczny konkurs sprawdzał wiedzę uczniów na temat Wielkiej Brytanii.

kubiszowka.jpg

Późną wiosną Kubiszówka zaprosiła dzieci i młodzież do udziału w 3. edycji konkursu literackiego „Pewnego razu w Bielsku-Białej”.

logo_NPRZ.png

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025 jest kolejną edycją wieloletniego programu, nakierowanego na wzmocnienie czytelnictwa w Polsce oraz modernizację bibliotek ...

kodow0.png

Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci.

lekkoa.png

Początek roku 2021 w "Dwójce" rozpoczął się bardzo miło, bo od podziękowań od Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - p. dr Henryka Olszewskiego jak i  od koordynatora "Programu Lekkoatletyka dla każdego!" - p. Sebastiana Chmary - słynnego, polskiego lekkoatlety.

woda.jpg

Ogólnopolski program edukacyjny „Wybieram wodę” to wspólna inicjatywa Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Instytutu Promocji Zdrowia i Dietoterapii.