Przedstawiamy organizację zakończenia roku szkolnego w naszej szkole ...
III miejsce w Bielsku-Białej, po raz drugi z rzędu!
Akademia Lubella to ogólnopolski program edukacyjny, którego misją jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych i promowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży szkolnej.
W tegorocznej, wiosennej edycji Olimpiady z Języka Angielskiego OLIMPUSEK wzięło udział 22 uczniów z klas II i III naszej szkoły.











![2[7].jpg](files/150/2[7].jpg)
![0[90].jpg](files/200/0[90].jpg)
![0[91].jpg](files/200/0[91].jpg)
![0[92].jpg](files/200/0[92].jpg)



![orly[1].png](files/150/orly[1].png)







