Grono pedagogiczne

O szkole » Grono pedagogiczne

PRZYGOTOWANIE PRZEDSZKOLNE

mgr Agnieszka Andrejew – wychowawca oddziału przedszkolnego

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Ewa Zięba – wychowawca klasy Ia
mgr Monika Kuder – wychowawca klasy Ib
mgr Agnieszka Konicka – wychowawca klasy Ic
mgr Irena Frydel - wychowawca klasy IIa
mgr Ewa Kocman – wychowawca klasy IIb
mgr Aleksandra Gumula – wychowawca klasy IIc
mgr Mirosław Łukasik – wychowawca klasy IIIa
mgr Agnieszka Brawańska – wychowawca klasy IIIb
mgr Agata Steinberg – wychowawca klasy IIIc


RELIGIA RZYMSKO-KATOLICKA

mgr Mariusz Kapusta
mgr Jerzy Lach
mgr Joanna Wróbel

RELIGIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA

mgr ks. Artur Woltman

JĘZYK POLSKI

mgr Ilona Dobrowolska
mgr Grażyna Jelińska-Górna
mgr Dorota Ługowska
mgr Agnieszka Marczyńska
mgr Dorota Przybylska

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Anna Brzozowska-Bożek
mgr Wiesława Górna
mgr Joanna Krakowińska
mgr Tomasz Skotnicki
mgr Aleksandra Woźniak
mgr Katarzyna Ziobrowska

JĘZYK NIEMIECKI

mgr Joanna Bieniek
mgr Joanna Pyka

MUZYKA

mgr Anna Chrobak-Steckel
dr Anna Ostrowska

PLASTYKA

mgr Ewa Żydek

HISTORIA

mgr Dorota Mikocik
mgr Alicja Miłowska
mgr Artur Woltman

PRZYRODA

mgr Anna Kraus
mgr Anna Marek

MATEMATYKA

mgr Wojciech Czauderna
mgr Marta Kliś-Baranowska
mgr Barbara Marijczyn
mgr Marzena Śliwa

BIOLOGIA

mgr Anna Kraus

GEOGRAFIA

mgr Anna Marek

CHEMIA

mgr Agnieszka Gilowska
mgr Franciszek Rothkegel

FIZYKA

mgr Paweł Kąkol

INFORMATYKA

mgr Witold Hałka
mgr Paweł Kąkol
mgr Lidia Miś
mgr Małgorzata Roj

TECHNIKA

mgr Dorota Mikocik

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Michał Dębowski
mgr Jakub Kamiński
mgr Małgorzata Pietryja
mgr Łukasz Sikora

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

mgr Małgorzata Pietryja

RYTMIKA

mgr Anna Chrobak-Steckel

DORADZTWO ZAWODOWE

mgr Aleksandra Adamus
mgr Agnieszka Marczyńska

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

mgr Anna Kraus
mgr Anna Marek

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

mgr Marcin Marczyński
mgr Alicja Miłowska

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Bogusława Grabowska

ŚWIETLICA

mgr Jolanta Bogunia
mgr Agnieszka Brzozowska
mgr Joanna Dudziak
mgr KAtarzyna Kozyrska
mgr Magdalena Mach
mgr Katarzyna Romańczyk-Imielska
mgr Ewa Żydek

BIBLIOTEKA

mgr Anna Piątek
mgr Tomasz Sowiński

LOGOPEDA

mgr Monika Kozieł-Leja

PEDAGOG

mgr Grażyna Kenig
mgr Elżbieta Kamińska-Mądro

PSYCHOLOG

mgr Adam Pitas

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

mgr Jakub Chodorowski
mgr Agnieszka Grygierczyk
mgr Elżbieta Kamińska-Mądro

SPECJALISTA

mgr. Paulina Gibas
dr. Jolanta Greń
mgr Ewa Mazur
mgr Anna Rudzińska

 

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Godło