Aktualności » Jubileusz 20-lecia » Maj

Sportowa wiosna

Zaczęliśmy już końcem kwietnia, kiedy to 24.04. grupa odważnych dzieci wraz z rodzicami wzięła udział w 49 Bielskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. To już nasza Dwójkowa tradycja, którą z powodzeniem kontynuujemy dzięki zaangażowaniu naszych Dwójkowych Rodzin i niestrudzonego nauczyciela-koordynatora - Pana Jerzego Lacha. Rodzice i Sympatycy „Dwójki” jak zwykle „dopisali” :) i dzięki temu zajęliśmy bardzo wysokie II miejsce w kategorii: „Najliczniejsza reprezentacja szkoły podstawowej” Brawo dla wszystkich uczestników!!!
Zaraz po weekendzie majowym wyruszyła na szlak przygód jubileuszowa Zielona Szkoła. Trochę zazdrościmy uczniom klas trzecich, bo czeka na nich mnóstwo nadmorskich atrakcji!
A co dalej? W planach mamy wiele ciekawych aktywności dla naszych uczniów.
Nie możemy wszystkiego zdradzić, ale na pewno będzie ciekawie, intrygująco, zaskakująco, niestandardowo... ale wszystkiego dowiecie się w swoim czasie:)

Bądźcie z nami!