Aktualności » Jubileusz 20-lecia » Kwiecień

Uczniowie mają głos

W naszych jubileuszowych spotkaniach z „Dwójką” były wspomnienia, słowo o pracownikach, nowe technologie, wspólne śpiewanie ale nie było jeszcze nic o szkole widzianej oczyma najważniejszych osób- czyli uczniów. Co nasi uczniowie myślą o swojej „Dwójce”?

Sonda to jedna z form, która umożliwia poznanie różnych opinii na wszelkie tematy. Jest interesującą formą, gdyż zawiera w sobie element zaskoczenia. Nigdy do końca nie wiemy jakie zostaną udzielone odpowiedzi, jakie opinie poznamy, jak różne mogą być one od siebie i jakie nowe informacje zostaną nam dostarczone. Młodzi reporterzy z kola filmowego przeprowadzili sondę na reprezentatywnej grupie uczniów. Pytania dotyczyły naszej „Dwójki”- Jubilatki. A jaki obraz szkoły wynika z uzyskanych odpowiedzi? Szeroki wachlarz zajęć wykraczający daleko poza standardowy program nauczania, różnorodne formy pracy, wysoki poziom, a równocześnie radosna, twórcza i rodzinna atmosfera szkoły.

Takie rzeczy tylko w SP2!