„Co słonko widziało”- wyniki

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » SUKCESY 2020/2021 » „Co słonko widziało”- wyniki

2021-04-29

Podajemy wyniki konkursu plastycznego "Co słonko widziało" zorganizowanego przez DK Kubiszówka.

Jury konkursu stanęło przed bardzo trudnym wyzwaniem konieczności ocenienia różnorodnych, wykonanych z wielką pasją i zaangażowaniem prac młodych artystów. Na konkurs nadesłanych zostało aż 200 prac. Podobnie jak w poprzednich edycjach poziom artystyczny okazał się bardzo wysoki; prace były różnorodne, barwne i wykonane ciekawymi technikami. Komisja docenia kreatywność i wyobraźnię plastyczną uczestników, a także dużą wrażliwość na problemy ekologiczne, z którymi boryka się współczesny świat.

Grono laureatów zasilają uczniowie naszej szkoły:

KATEGORIA: DZIECI 10-12 LAT
I MIEJSCE – MARTYNA KWIATKOWSKA kl.6e

KATEGORIA: MŁODZIEŻ 13-15 LAT
II MIEJSCE– PAWEŁ MŁODZIKOWSKI kl.7a

Młodym artystom, gratulujemy sukcesu, życzymy kolejnych!

Organizatorzy zapraszają do galerii nagrodzonych prac: https://www.facebook.com/kubiszowka