Zakończyliśmy głosowanie w Budżecie Obywatelskim

Aktualności » ARCHIWUM 2017/2018 » Zakończyliśmy głosowanie w Budżecie Obywatelskim

2017-10-19

Szanowni Państwo,

Z dniem dzisiejszym, 19.10, zakończyliśmy głosowanie w Budżecie Obywatelskim.

Wspólnie przeżyliśmy bardzo intensywnych 8 dni. Po obiecującym początku i nieco słabszym środku, w ostatnim dniu nastąpił FENOMENALNY finisz. I sam Hitchcock nie powstydziłby się takiej dynamiki napięcia :)
Ostatecznie zebrana ilość głosów pozwala nam mieć nadzieję na szczęśliwe zakończenie.

Od 20 października rozpocznie się weryfikacja i podliczanie głosów, które to pozwolą wyłonić zwycięskie projekty. Wyniki zostaną podane około połowy listopada.

W tej chwili pozostaje nam trzymanie kciuków.

W tym miejscu pragnę gorąco i serdecznie podziękować wszystkim osobom, które oddały głos na nasz projekt. Szczególne podziękowania kieruję do tych, którzy bardzo mocno zaangażowali się w akcję propagowania idei Budżetu Obywatelskiego.

Dyrektor Grażyna Lorek