Zakończenie semestru

Aktualności » ARCHIWUM 2014/2015 » Zakończenie semestru

2015-01-30

Zakończenie pierwszego semestru to czas na podsumowanie dotychczasowych wyników w nauce oraz działania uczniów w tym semestrze.

Dnia 30 stycznia 2015r. apele przeprowadziła Dyrekcja: pani dyrektor Grażyna Lorek wraz z wicedyrektorem, panem Wojciechem Czauderną. Pani dyrektor  omówiła wyniki klasyfikacji uczniów klas I - III oraz IV – VI, przedstawiła frekwencję uczniów oraz średnie statystyczne dotyczące dydaktyki i zachowania. Dyrekcja rozdała nagrody zwycięzcom konkursów, które zakończyły się w tym semestrze. Apel uatrakcyjniła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy III B pod opieką p. Agnieszki Konickiej oraz film promujący naszą szkolę.

Na zakończenie apelu pani dyrektor gratulując uczniom, życzyła osiągnięcia jeszcze lepszych sukcesów i wyższych średnich oraz przypomniała uczniom zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Na koniec życzyła spokojnych i udanych ferii.

Zapraszamu do Galerii