Z wizytą u sąsiadów – SP 2 w Przedszkolu Katolickim im. Świętej Rodziny

Aktualności » ARCHIWUM 2018/2019 » Z wizytą u sąsiadów – SP 2 w Przedszkolu Katolickim im. Świętej Rodziny

2018-10-30

Nasza szkoła miała przyjemność zaprosić grupę Starszaków z Przedszkola Katolickiego im. Świętej Rodziny w Bielsku Białej na warsztaty z programowania przy użyciu Ozobotów - małych, inteligentnych robotów.

W czwartek 25 października grupa starszaków z Przedszkola Katolickiego im. Świętej Rodziny miała okazję, choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwi uczniowie. A wszystko za sprawą odwiedzin P. Agnieszki Konickiej i jej magicznych Ozobotów. Przedszkolaki podczas spotkania dowiedziały się jak zaprogramować Ozobota, który zabrał je w niesamowitą przygodę rysowania, rozwiązywania problemów i pracy grupowej. Dzieci z powodzeniem kodowały roboty. Spotkanie było dla wszystkich bardzo pozytywnym emocjonalnie i poznawczo przeżyciem.