XXIX Wojewódzki Plastyczny Konkurs Ekologiczny „Ocalić od zapomnienia”

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2021/2022 » XXIX Wojewódzki Plastyczny Konkurs Ekologiczny „Ocalić od zapomnienia”

2022-04-29

Tematyka konkursu: „ZAPOMNIANE MIEJSCA”.
Pragniemy zachęcić wszystkich uczestników konkursu do odkrywania miejsc z naszego najbliższego otoczenia, które wskutek nierozważnej działalności człowieka zostały zdegradowane, skażone i zapomniane.

Technika wykonania prac: malarstwo, grafika, rysunek oraz wzajemne połączenia wymienionych technik płaskich.
Wymagany format prac: A3 bez oprawy! (297mm x 420mm).

Każda praca powinna być czytelnie opisana (drukowanymi literami) na odwrocie według obowiązującego wzoru – załącznik nr 1 do Regulaminu.
Do pracy należy dołączyć odpowiednią zgodę, której wzór jest załącznikiem nr 2 do Regulaminu.

Opisane prace wraz z zgodami można dostarczyć do 20 czerwca 2022 do p. Ewy Żydek