Wyniki WKP z języka angielskiego

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » SUKCESY 2021/2022 » Wyniki WKP z języka angielskiego

2021-10-18

Ogromnie miło nam poinformować, że do drugiego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2021/2022 zakwalifikowało się trzech uczniów naszej szkoły. Są to:
- Kamil Osuch (7e), który uzyskał najwyższy wynik w szkole,
- Hanna Brodka (8c),
- Hanna Kołodziejczyk (8e).
Gratulujemy znajomości słownictwa, gramatyki, użycia języka angielskiego, a także wiedzy dotyczącej Nowej Zelandii!
Kolejny etap odbędzie się 22 listopada 2021 roku. Trzymamy kciuki za kolejny sukces naszych trzech uczestników!

Pierwszy etap konkursu odbył się 11 października 2021 roku i przystąpiło do niego 37 uczniów z klas VII -VIII.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i za pracę włożoną w przygotowanie do tego bardzo trudnego wyzwania.

Najwyższe wyniki z klas siódmych zyskali:
- Kamil Osuch
- Krzysztof Lorek
- Amelia Woźniak

Najlepsze wyniki z klas ósmych uzyskali:
- Hanna Brodka
- Hanna Kołodziejczyk
- Maja Kempara

Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i już teraz zapraszamy przyszłorocznych uczniów naszej szkoły na kolejną edycję konkursu w roku szkolnym 2022/2023.