V Ogólnopolsk Konkurs Literacko-Plastyczny dla świetlic szkolnych

Konkursy » SUKCESY 2025/2026 » V Ogólnopolsk Konkurs Literacko-Plastyczny dla świetlic szkolnych

2026-06-23

Miło nam poinformować, że nasza świetlica szkolna wzięła udział w V Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym dla świetlic szkolnych pt. „Na wyspach Bergamutach”. Na konkurs nadesłano aż 369 prac z 32 szkół z całej Polski. Jury oceniało przede wszystkim kreatywność, staranność oraz samodzielność wykonania prac. Nasi uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i talentem. Mimo że konkurencja była bardzo duża, możemy pochwalić się wspaniałymi sukcesami!

 

Oto nasi zwycięzcy:

Uczniowie klas I

I miejsce:

Aniela Pisarek klasa 1c,

II miejsce:

Anna Kwiczala klasa 1c,

Uczniowie klas III

Wyróżnienie:

Pola Przybyła klasa 3a.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, jak również dziękujemy wszystkim uczniom klas 1-3 za piękne prace.

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Boisko: 603304499

Godło