Tu byliśmy: „Włosy Mamy” w Teatrze Lalek Banialuka

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2022/2023 » Tu byliśmy: „Włosy Mamy” w Teatrze Lalek Banialuka

2023-03-03

Depresja jest dziś bardzo powszechną chorobą, która dotyka coraz większej ilości osób w różnym wieku. Aby lepiej zrozumieć zjawisko, klasa 4c wybrała się do Teatru Lalek Banialuka na spektakl „Włosy Mamy”. Całe widowisko bardzo wszystkich poruszyło, szczególnie wszechobecne włosy, które wirują, plączą się, falują… odzwierciedlają stan psychiczny mamy małej Emmy.

Co nasi uczniowie wynieśli ze spektaklu? Proszę przeczytać recenzję Janka S. z 4c, który napisał:
„W sztuce grało czterech aktorów, ale ich role były różne. Spektakl dotyczył tematu depresji u osób dorosłych. Dzięki wiedzy, którą zdobyliśmy w teatrze, wiemy że trzeba prosić o pomoc innych i nie więzić problemów w sobie. Przedstawienie było interesujące i bardzo ciekawe.”

Myślę, że nic więcej dodawać nie trzeba :-) Do teatru będziemy chodzić częściej!