Świetlica szkolna

Aktualności » ARCHIWUM 2017/2018 » Świetlica szkolna

2017-08-18

  

Świetnica szkolna zaprasza wszystkie dzieci, które w wolnym czasie po lekcjach chcą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności manualne oraz zręcznościowe. Świetlica przeznaczona jest dla dzieci z klas I-III oraz z oddziału przedszkolnego, których oboje rodzice/opiekunowie prawni pracują.

Warunkiem zapisania dziecka jest wypełnienie przez rodziców/opiekunów prawnych karty zgłoszeniowej, którą pobrać można ze strony, lub odebrać w szkole.

Świetlica szkolna przeznaczona jest głównie dla uczniów klas I-III oraz dla dzieci z oddziału przedszkolnego. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, na pisemny wniosek rodziców dyrektor szkoły może przyjąć do świetlicy uczniów klas starszych.

Wszystkich zainteresowanych rodziców obowiązuje zapoznanie się z regulaminem funkcjonowania świetlicy szkolnej oraz dostarczenie wyprawki.

 

W szerokim wachlarzu zajęć oferujemy: wszechstronne zajęcia plastyczne oparte o różnorodne techniki, zajęcia ruchowe i integracyjne, zajęcie wspomagające proces edukacyjny, gry oraz zabawy tematyczne.

Serdecznie zapraszamy.

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Godło