Sukcesy na bieżni

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » SUKCESY 2021/2022 » Sukcesy na bieżni

2022-03-21

Rozwijamy zainteresowania

W naszej szkole szerzej niż w innych placówkach w mieście zajmujemy się lekką atletyką. Dzieci lubią rywalizację w biegach, skokach i rzutach.

Najzdolniejsi mają szansę rozwoju swojego talentu na zajęciach pozalekcyjnych. Wszystko to przekłada się na sukcesy na bieżni.

W zimie też można biegać

W sezonie zimowym czwórkach naszych uczniów wystartowała w Mistrzostwach Śląska w hali.

Najlepiej z nich zaprezentował się Tomasz Sanecki, który zdobył złoty medal w biegu na 60 m przez płotki.

Brąz z zawodów przywiózł uczeń klasy czwartej Wojtek Szkotak, startujący w skoku w dal.

W imprezie brali udział również: Wojtek Giżycki (czwarte miejsce w pchnięciu kulą) oraz Małgorzata Dul (bieg na 60 m).

Zapraszamy chętnych do biegania

Teraz czas na pracę na treningach. Wszystkich, którzy czują w sobie chęć biegania, prosimy o kontakt z nauczycielem wychowania fizycznego p. Michałem Dębowskim.

Następną imprezą lekkoatletyczną będą wiosenne czwartki lekkoatletyczne  - już 28 kwietnia.

Na zdjęciu Tomasz Sanecki na podium.