Sukces uczniów w Wojewódzkim Konkursie Plast. "Jestem Europejką/Europejczykiem"

Konkursy » SUKCESY 2023/2024 » Sukces uczniów w Wojewódzkim Konkursie Plast. "Jestem Europejką/Europejczykiem"

2024-03-26

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych utalentowanych uczniów, którzy odnieśli wielki sukces w tegorocznym Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Jestem Europejką/Europejczykiem". Ich zaangażowanie, pasja i talent zostały docenione przez jury konkursu, co jest dla nas ogromnym powodem do dumy.

W kategorii uczniów klas I-III nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce! Serdecznie gratulujemy Aleksandrowi Pastuszakowi z klasy 2c, który zajął zaszczytne pierwsze miejsce. Praca „Jestem Europejczykiem” wyróżnia się pomysłowością oraz bogatym przekazem. Przedstawiono w niej 12 wartości Unii Europejskiej. Praca wykonana jest w sposób oryginalny, dzięki zaproponowanej grze z pytaniami dotyczącymi wiedzy w zakresie Unii Europejskiej. Ponadto, wyróżnienie otrzymuje Kacper Stec z tej samej klasy. Praca „Dogonię Panią Justynę” przedstawia projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich dotyczący budowy tras narciarstwa biegowego na Magurce Wilkowickiej. Zastosowanie różnorodnych materiałów doskonale podkreśla główny przekaz pracy.

W kategorii uczniów klas IV-VI, nasz uczeń Maksymilian Konicki-Jasiczak z klasy 4c zdobył drugie miejsce. To wspaniałe osiągnięcie. Praca przedstawia inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich w gminie Bielsko-Biała. Autor w ciekawy sposób zaprezentował projekty lokalne przy wykorzystaniu różnych technik: fotografii, kolażu, lapbooka.

Wasze prace w pełni oddają kreatywność i zaangażowanie w tematykę konkursu. Jesteśmy dumni z waszego talentu i pracy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie oraz serdecznie gratulujemy naszym uczniom ich zasłużonych nagród i wyróżnień. Wasze sukcesy są dla nas niezwykle inspirujące i motywujące.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dnia 04.05.2024 w NOSPR w Katowicach.