Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2021/2022 » Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

2021-08-27

Za nami wakacyjne miesiące pełne niesamowitych wrażeń, niezwykłych przygód i przede wszystkim zasłużonego wypoczynku. Mamy nadzieję, że pełni sił i bogaci w nowe doświadczenia wkraczacie w kolejny rok szkolny. Na pewno jesteście gotowi na wyzwania i z uśmiechem na twarzy podejmiecie naukę.
Czekamy na Was w Dwójce !


Pamiętajcie, że szkoła to nie tylko obowiązki i praca.
W pogoni za bardzo dobrą oceną, najwyższym wynikiem egzaminu, wyróżniającym się zachowaniem nie zapominajcie o swoich pasjach, pielęgnowaniu przyjaźni, celebrowaniu dobrych chwil. Życzymy Wam drodzy Dwójkowicze, abyście nie zatracili w sobie pasji poznawania otaczającej nas rzeczywistości, ciekwości edukacyjnej i twórczego działania. Niech szkoła będzie dla Was radością w każdym wymiarze!
Drodzy Rodzice, mamy nadzieję, że w kolejnym roku szkolnym znajdzicie w Dwójce partnera wspierającego Was w staraniach o zapewnienie Waszym dzieciom poczucia bezpieczeństwa, komfortu rozwoju oraz jak najlepszych warunków i możliwości startu w dorosłe życie.

 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i pracownicy szkoły.

 

 

W tym roku szkolnym 2021/2022 ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną rozpoczęcie roku będzie wyglądać nieco inaczej, a mianowicie: nie odbędzie się uroczysta akademia w Auli TS. Zamiast tej uczniów zapraszamy bezpośrednio na spotkania z wychowawcami klas w przypisanych im na ten rok szkolny salach. Bardzo prosimy rodziców/opiekunów o doprowadzenie uczniów do szkoły i niewchodzenie do budynku szkoły za wyjątkiem rodziców/opiekunów uczniów klas pierwszych i oddziału przedszkolnego a także uczniów nowoprzyjętych do klas starszych.

 

Rozpoczęcia odbędą się w środę 1 września w godzinach dopołudniowych i potrwają około godziny każde. Poniżej podajemy ich harmonogram.

 

Dzieci z oddziału przedszkolnego w dniu 1 września rozpoczynają zajęcia już w pełnym wymiarze, tj. 7:50-12:40 zajęcia z wychowawczynią oraz 12:40-13:10 religia katolicka.

 

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną ograniczamy wejścia osób z zewnątrz w tym rodziców/opiekunów. Zaktualizowaną Procedurę funkcjonowania SP2TS w czasie epidemii zamieścimy na stronie szkoły niebawem z prośbą o szczegółowe zapoznanie się z nią i zastosowanie.

Dla rodziców będzie dostępny parking przy ul. A. Frycza Modrzewskiego 12 w godzinach 7:30-12:30.

 

Oto zestawienie sal i godzin rozpoczęcia dla poszczególnych klas 1-8:

 

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Godło