Rekomendacja Hani

Dla uczniów » Uczeń z książką - NOWOŚĆ » Rekomendacja Hani

Hania z klasy 4a zabrała nas do świata tańca – fascynującej opowieści o tym, że pomimo przeciwności losu warto dążyć do celu i spełniać swoje marzenia. Ta pełna wartości powieść pokazuje, że kolor skóry i pochodzenie nie są przeszkodą w spełnianiu marzeń. Historia zarekomendowana przez Hanię poruszyła serca uczniów, którzy zgodnie stwierdzili, że chętnie sięgną po książkę.

 

Zapraszamy do przeczytania krótkiej rekomendacji Hani, która proponuje swoim kolegom i koleżankom książkę pt. „Wytańczyć marzenia” autorstwa E. DePrince i M. DePrince.

 

Chciałabym polecić Wam książkę pt. Wytańczyć marzenia. Książka pokazuje historię czarnoskórej dziewczynki, która została światowej sławy baletnicą. Jako małe dziecko została adoptowana. Od tej pory miała na imię Michaela. Bardzo chciała pokazać i udowodnić, że mimo swojego wyglądu, potrafi pięknie tańczyć. Nagrała film i od tej pory jej życie zaczęło się zmieniać. Historia jest oparta na faktach, a w książce znajdują się prawdziwe fotografie. Ta historia pokazał mi, że wyznaczenie sobie celu i dążenie do jego realizacji pozwala spełniać nawet najskrytsze marzenia. Polecam z całego serca – Hania.

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Boisko: 603304499

Godło