Rekomendacja Franka

Dla uczniów » Uczeń z książką - NOWOŚĆ » Rekomendacja Franka

Klasa 4a w dalszym ciągu promuje czytanie książek o przeróżnej tematyce, od powieści, aż po pozycje dotyczące gier komputerowych. To bardzo ważne, aby młodzi ludzie sięgali po interesujące ich książki, które edukują i wspierają rozwój ich pasji. 

 

Nie tylko powieści są chętnie czytane przez uczniów klasy 4. Podczas lekcji języka polskiego, Franciszek Gębala, przedstawił ciekawą pozycję dotyczącą gry internetowej Minecraft pt. „Minecraft. Na głęboką wodę”. Z pewnością ta książka przypadnie do gustu graczom. Cieszymy się, że Franek pokazał, iż nie tylko powieści i lektury mogą być edukacyjne dla młodych czytelników. Zapraszamy do przeczytania rekomendacji Franka.

 

Książka „Minecraft. Na głęboką wodę” podobała mi się dlatego, że ma wiele zwrotów akcji i różnych wątków fabularnych dotyczących gry Minecraft. Książkę mógłbym polecić głównie fanom gry Minecraft, ale i też tym, którzy jeszcze nie grali. To 6 tomów, które są podzielone na 2 serie. Pierwszy tom książki opowiada o tym, że czwórka wytrwałych graczy w Minecraft’a  ma pewien sekret - dzięki specjalnym goglom do rzeczywistości wirtualnej mogą przenieść się do swojej ulubionej gry. Uważam, że ta książka jest fascynująca, ale jak wspomniałem  wcześniej, raczej dla graczy. Franek 4a

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Boisko: 603304499

Godło