Procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii

Aktualności » ARCHIWUM 2020/2021 » Procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii

2020-08-31

Szanowni Państwo, Dwójkowi Rodzice,

 

Od 1 września br. nasza szkoła rozpoczyna działanie w formie stacjonarnej. Zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Zdrowa i Głównego Inspektora Sanitarnego, nasza szkoła przygotowała "Procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii mające na celu zapewnienia bezpieczeństwa wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązujące na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej od 1 września 2020 r."

 

Dokument ten szczegółowo określa funkcjonowanie naszej szkoły w nadchodzącym czasie. Mamy nadzieję, że dokładne stosowanie się do jego zapisów wszystkich: nauczycieli i innych pracowników szkoły, a także uczniów, ich rodziców i opiekunów, w połączeniu z zachowaniami zdroworozsądkowymi, pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa epidemicznego, a przez to na jak najdłuższe funkcjonowanie "Dwójki" w formie stacjonarnej.

 

W załączeniu udostępniamy wyciąg z dokumentu: "Procedury..." z fragmentami, które bezpośrednio dotyczą uczniów oraz ich rodziców/opiekunów. Bardzo proszę wszystkich rodziców i prawnych opiekunów uczniów naszej szkoły o zapoznanie się z nimi oraz o bezwzględne stosowanie się do ujętych w procedurze zapisów.

 

Jednocześnie życzymy wszystkim dużo zdrowia.

Organ prowadzący:

 logo Towarzystwo szkolne

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała

www.towarzystwo.rejbb.pl

Adres

Szkoła Podstawowa nr 2

Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja

Plac Marcina Lutra 7

43-300 Bielsko-Biała

Tel./Fax: 33 812 44 96

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl

 

IODO: inspektor@sp2bielsko.pl

Boisko: 603304499

Godło