Pierwszy etap WKP z Języka Angielskiego za nami!

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » SUKCESY 2022/2023 » Pierwszy etap WKP z Języka Angielskiego za nami!

2022-10-20

18 października 2022 roku dwudziestu jeden uczniów z klas siódmych i ósmych przystąpiło do Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2022/2023.

Ogromnie miło nam poinformować, że do drugiego etapu zakwalifikowało się aż ośmiu ósmoklasistów z naszej szkoły. Są to: Kamil Osuch, Tomasz Sanecki, Krzysztof Lorek, Amelia Woźniak, Julia Kowalska, Martyna Kwiatkowska, Milena Kobiałka i Filip Drożdż. Gratulujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i już trzymamy kciuki za powodzenie w drugim etapie konkursu!

Kolejny stopień odbędzie się 23 listopada 2022 roku. Przed naszymi uczestnikami kolejne wyzwania z języka angielskiego, a także z wiedzy o Malcie.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i za pracę włożoną w przygotowanie do tego bardzo trudnego wyzwania!