Odbiór zaświadczeń o wynikach EÓ

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2022/2023 » Odbiór zaświadczeń o wynikach EÓ

2023-06-23

Drodzy Ósmoklasiści, Szanowni Rodzice.

W dniu 6 lipca nasi absolwenci będą mogli odebrać w sekretariacie szkoły zaświadczenia o wynikach Egzaminu Ósmoklasisty.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w Bielsku-Białej uczniowie mają czas do 10 lipca do godziny 15:00 na "uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i o zaświadczenie o wyniku Egzaminu Ósmoklasisty".

Na stronie OKE pojawiła się doprecyzowana informacja dotycząca odbioru przez szkołę zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty z ośrodka redystrybucji. W związku z powyższym zmuszeni jesteśmy zmienić grafik odbioru zaświadczeń z sekretariatu naszej szkoły. Zaświadczenia będą wydawane zgodnie z następującym harmonogramem:

Podajemy harmonogram odbioru zaświadczeń w sekretariacie:

• 14:00 - 14:30 klasa 8E,

• 14:30 - 15:00 klasa 8D,

• 15:00 - 15:30 klasa 8C,

• 15:30 - 16:00 klasa 8B,

• 16:00 - 16:30 klasa 8A.

Bardzo prosimy o respektowanie wyznaczonych dla klas godzin.

Przepraszamy za niedogodności i utrudnienia, które są niezależne od szkoły.

Zaświadczenie jest wydawane uczniowi po okazaniu legitymacji lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość lub rodzicom ucznia po okazaniu dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Jeżeli uczeń ani jego rodzice nie będą mogli odebrać zaświadczenia, może to zrobić osoba trzecia, jednak wyłącznie za złożeniem w sekretariacie odpowiedniego upoważnienia wypisanego przez rodziców ucznia oraz za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość o którym mowa w upoważnieniu. Wzór upoważnienia można pozyskać zdalnie od wychowawców klas bądź od sekretariatu.