Niech żyje bal!

Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » Niech żyje bal!

2017-02-09

W karnawale nieodzowne są bale…

A skoro nieodzowne, to i w naszej szkole nie mogło być inaczej.

Na dzień 8 lutego br. wszyscy uczniowie klas I – III czekali z niecierpliwością. Wreszcie nadszedł… Sala gimnastyczna dzięki balonowej dekoracji zamieniła się w salę balową,  a wszystkie dzieci przeszły niesamowitą metamorfozę! Któż to nie pojawił się na parkiecie? Księżniczki, piraci, wróżki, czarodzieje, rycerze, żołnierze,  różne zwierzątka i wiele innych postaci z bajek i filmów. Nie sposób wymienić wszystkich.
Przy błysku kolorowych świateł, w rytm prezentowanych przez pana DJ hitów muzycznych jak „Makarena”, „Kaczuszki”, „Jedzie pociąg z daleka” i wielu innych wszyscy świetnie się bawili.

Po tanecznych szaleństwach w sali gimnastycznej przyszedł czas na poczęstunek w klasach i kolejną porcję zabawy i konkursów. Jaka szkoda, że teraz trzeba czekać na następny taki bal do następnego karnawału!

Zapraszamy do galerii.