Nabór klasa 1 - lista zakwalifikowanych

Aktualności » ARCHIWUM 2021/2022 » Nabór klasa 1 - lista zakwalifikowanych

2022-04-22

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym w szkole opublikowana została lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023.

Państwo, rodzice kandydatów, logując się do systemu naborowego po godz. 15.00 (LINK) otrzymacie informację dotyczącą zakwalifikowania się dziecka.

W terminie od 25 kwietnia godz. 9.00 do 29 kwietnia 2022 roku godz. 15.00 należy potwierdzić wolę przyjęcia kandydata do szkoły podstawowej, do której w wyniku postępowania rekrutacyjnego zostało zakwalifikowane dziecko. W tym celu, proszę postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

1)   We wskazanym terminie zalogować się do wniosku na stronie sp-bielsko-biala.nabory.pl
2)    Przejść do Podsumowania – wybór zakładki po lewej stronie.
3)    Po przeczytaniu komunikatu oraz podjęciu decyzji dotyczącej akceptacji  wskazanej szkoły, kliknąć  w pole "Kliknij tutaj aby potwierdzić wolę przyjęcia do placówki SZKOŁA PODSTAWOWA NR…”.
4)   Następnie pojawi się ponowne pytanie ,,Czy potwierdzasz wolę uczęszczania do placówki?” – w celu ostatecznego potwierdzenia swojej decyzji, proszę wybrać TAK.

Tak dokonana operacja w systemie gwarantuje Państwu prawidłowe potwierdzenie woli.

W szczególnych przypadkach, w sytuacji pojawienia się problemów z potwierdzeniem woli, należy niezwłocznie skontaktować się ze szkołą podstawową, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

BARDZO WAŻNE!!!

Brak potwierdzenia woli skutkuje nieprzyjęciem kandydata do Szkoły do klasy I na rok szkolny 2022/2023.

Już teraz osoby, które nie wzięły do tej pory udziału w naborze zapraszamy do naboru uzupełniającego. Nabór ten potrwa w dniach 1-10 czerwca 2022 r.