Motyla noga

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2020/2021 » Motyla noga

2020-12-07

Centrum Kultury AGORA we Wrocławiu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym. W tym roku tematem są motyle – dzienne i nocne.

“MOTYLA NOGA to hasło tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży, którego tematem są wszystkie motyle, dzienne i nocne. Magiczne owady, które bywają inspiracją dla wielu artystów, poetów, muzyków i wynalazców, ze względu na swoje budzące zachwyt kolory i fascynujący cykl życiowy, przeobrażające się z niezbyt atrakcyjnej gąsienicy w bajecznego motyla. Zapraszamy do twórczej oraz kreatywnej interpretacji tematu! Niech każdy z Was poczuje w brzuchu motyle ekscytacji!

Technika wykonania prac może być dowolna. Można zgłaszać prace z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, a także prace wykonane z papieru, tkanin, surowców wtórnych.
Format prac płaskich nie może przekraczać 50 x 70 cm. Minimalna szerokość i wysokość prac przestrzennych to 20 cm.

Każda praca powinna zawierać na odwrocie imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz wiek autora.
Autorem pracy może być tylko 1 osoba.

Do każdej pracy należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia (załącznik nr 1) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2)

Prace można składać do 5 lutego 2021 r. u p. Ewy Żydek lub w sekretariacie szkoły.