Mój ulubiony bohater literacki

Aktualności » ARCHIWUM 2015/2016 » Mój ulubiony bohater literacki

2015-09-11

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater literacki" organizowanego w ramach przedsięwzięcia "Jesienne dni książki Buczkowice 2015".

Tematem konkursu jest wykonanie ilustracji do dowolnej, ulubionej książki wybranego autora. Uczestnicy przygotowują prace plastyczne wykonane dowolnymi technikami plastycznymi (rysunek, malunek, wyklejanka, grafika i inne formy płaskie).

Maksymalnie format A3.

Narzędzia: pisaki, kredki, pastele, farby, tusz czarny i kolorowy, komputer itp.

Praca powinna być czytelnie opisana na odwrocie i zawierać następujące informacje:

tytuł książki, autora do której wykonana jest ilustracja,

imię, nazwisko, wiek, klasę,

miejscowość zamieszkania uczestnika konkursu oraz telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna prawnego uczestnika konkursu

miejscowość oraz telefon i e-mail placówki zgłaszającej uczestnika

Prace należy składać do 01.10.2015 u p. Ewy Żydek

Regulamin konkursu na stronie www.gokbuczkowice.com

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych autorów zgodnie z ustawą z dnia 29 września 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 101 z 2002 r. z późn. zm.) oraz na publikację imienia, nazwiska, miejscowości zamieszkania i wizerunku autora, jeśli zostanie on nagrodzony w konkursie.