Mikołajkowy prezent

Aktualności » ARCHIWUM 2017/2018 » Mikołajkowy prezent

2017-12-08

1 grudnia w gabinecie p. dyr. Grażyny Lorek, podobnie jak w roku ubiegłym, odbyło się niecodzienne i bardzo miłe spotkanie. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja i koła wolontariatu: Olga Nowocień, Filip Szczepanik i Mateusz Cebrat wraz z opiekunem p. Magdaleną Rusin, przynieśli dla wszystkich uczniów SP2 TS prezent mikołajowy. Dzięki prowadzonym przed uczniów z LO, w okresie od września do grudnia, akcjom udało się zgromadzić środki finansowe, które zostały tego dnia przekazane na ręce uczniów reprezentujących nasz SU czyli Dawida Procnera, Piotra Hury i Mikołaja Kusaka, Uczniom towarzyszył uśmiechnięty opiekun SU SP2 TS - p. Jerzy Lach. Zaskoczenie uczniów SP2 TS było ogromne, bowiem oprócz środków finansowych otrzymali ciekawe książki dla młodszych i starszych dzieci. Uczniowie wraz z opiekunem zdecydowali, iż na najbliższym zebraniu Samorządu podejmą decyzję, jak wykorzystać ten wspaniały prezent. Nie mają wątpliwości, iż wybiorą pomysł, który zadowoli wszystkich uczniów.

Starszym kolegom i koleżankom oraz opiekunowi złożyliśmy najserdeczniejsze podziękowania za tak miły i wspaniały gest, dołączając ozdobę świąteczną wraz z życzeniami świątecznymi i noworocznymi dla całej społeczności Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja.