MI-REJki

Aktualności » ARCHIWUM 2018/2019 » MI-REJki

2019-01-07

Niestrudzeni „Dwójkowi” kolędnicy dotarli do Cieszyna. Zespół wokalny Mi-REJki, na deskach tamtejszego Teatru im. Adama Mickiewicza, 29.12.2018 roku po raz kolejny zaprezentował się podczas  Świątecznego Koncertu – Dzieci śpiewają kolędy organizowanego przez Szkołę Podstawową Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie. Wśród wykonawców znaleźli się kolędnicy z 7 szkół pobliskich miejscowości. Wszystkim artystom i wykonawcom koncertu przyświecał jednoczący cel, zatrzymanie magii świąt i czerpanie radości z głoszenia Dobrej Nowiny. Rozbrzmiewały kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne w różnych aranżacjach i interpretacjach, ale łączyło je jedno – wielka radość i muzyczne wyszukanie. Nasze Mi-REJki brawurowo wykonały 3 oryginalne piosenki bożonarodzeniowe o różnorodnym charakterze. Publiczność bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjęła występ bielskich uczniów, rewanżując się gromkimi brawami za wielobarwne opowieści wokalne.

Dziękujemy organizatorowi świątecznego przedsięwzięcia - Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie oraz pani dyrektor Joannie Gibiec, która w ramach naszej kwitnącej, międzyszkolnej przyjaźni zaprosiła do udziału „Dwójkowych” śpiewaków. Grupę wokalną SPTE będziemy mogli podziwiać na naszej scenie już 10.01.2019 r. podczas IV Spotkania kolędowego z Dwójką.

Nie może Was zabraknąć !!!