Konkurs „Matematyczny Escape Room”

Konkursy » KONKURSY 2022/2023 » Dzień Liczby Pi - Wyniki » Konkurs „Matematyczny Escape Room”

Z okazji Szkolnego Święta Matematyki – Dzień Liczby Pi uczniowie klas 4-8 podczas lekcji matematyki wzięli udział w konkursie online „Matematyczny Escape Room”. Tak jak w prawdziwych pokojach zagadek, musieli więc użyć swojej spostrzegawczości i logicznego myślenia, aby rozwikłać tajemnice każdej z historii, które zostały dla nich przygotowane. Dodatkowo, uczniowie powtarzali wiadomości zdobyte na lekcjach matematyki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, gdyż scenariusze przygotowane były dla różnych grup wiekowych.

Wszyscy uczniowie pomyślnie dotarli do „wyjścia”, zatem wszyscy zostali zwycięzcami konkursu. Gratulujemy!
Dziękujemy klasom za udział w konkursie.