Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2020/2021 » Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

2020-12-10

3 listopada 2020 roku odbył się w naszej szkole etap szkolny Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Uczestniczyło w nim 25 uczniów z klas siódmych i ósmych. Zmierzyli się z ciekawymi zadaniami, które wymagały od nich dużej wiedzy i logicznego myślenia. Do etapu drugiego – rejonowego zakwalifikowało się 6 osób:

·         Bartoszek Grzegorz – klasa 7e,

·         Bernat Zuzanna – klasa 8b,

·         Czauderna Milena – klasa 7e,

·         Niedoba Patryk – klasa 7c,

·         Sroka Piotr – klasa 8b,

·         Szymik Michał – klasa 8a.

20 listopada 2020 roku przystąpili oni do dalszych zmagań konkursowych. Najlepszy wynik uzyskał uczeń klasy 8b Michał Sroka, którego dzieliło niewiele od awansu do kolejnego etapu konkursu. Wśród uczniów klas 7 najwyższy wynik uzyskała uczennica klasy 7e Milena Czauderna.

Uczniów klas siódmych zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu. Mamy nadzieję, że ponownie podejmiecie niełatwe wyzwanie, które zaowocuje awansem do finału. Uczniom klas ósmych życzymy 100% na Egzaminie z matematyki.
Wszystkim składamy gratulacje za wiedzę i wysoki poziom umiejętności.