Kolejny sukces sportowców z Dwójki!

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » SUKCESY 2022/2023 » Kolejny sukces sportowców z Dwójki!

2023-05-19

Sukcesów, jakie osiągnęli nasi młodsi uczniowie w tym roku szkolnym w koszykówce, piłce ręcznej, siatkówce czy biegach przełajowych, pozazdrościli chłopcy z klas siódmych i ósmych. Po kilku dobrych występach w innych dyscyplinach, zakończonych jednak brakiem medalu, tym razem nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania i zdobyli drugie miejsce w mieście! I zrobili to naprawdę w imponującym stylu. W najpopularniejszej dyscyplinie i najliczniej obsadzonym turnieju (22 drużyny) nasi zawodnicy przeszli „jak burza”, zarówno mecze grupowe jak i fazę pucharową - bez przegranego meczu i tylko z jedną straconą bramką. W turnieju finałowym przytrafiła się tylko jedna porażka – ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego Rekord. Pozwoliło to wywalczyć tytuł wicemistrzów Bielska-Białej w piłce nożnej. Nasi srebrni medaliści to: Grzegorz Kozak, Wiktor Czajka, Ignacy Mendyk, Hubert Merta, Adam Szuta, Michał Staniczek, Mateusz Łoś, Alan Feliks.

Gratulujemy!