Jubileuszowy konkurs wiedzy o życiu i twórczości Mikołaja Reja rozstrzygnięty!

Aktualności » Jubileusz 20-lecia » Listopad » Jubileuszowy konkurs wiedzy o życiu i twórczości Mikołaja Reja rozstrzygnięty!

W ramach Jubileuszu Szkoły 1 grudnia 2021r. o godzinie 8.00 odbył się literacko-historyczny  konkurs wiedzy o życiu i twórczości Mikołaja Reja – patrona Naszej „Dwójki”. Zainteresowanie konkursem było ogromne, jednak zmieniająca się z dnia na dzień sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że do konkursu nie mogli przystąpić wszyscy. Przed konkursem uczniowie zapoznali się z materiałami ze stron internetowych poświęconych Mikołajowi Rejowi. Test był wymagający, ale większość uczestników poradziła sobie bardzo dobrze.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Julia Niedoba z klasy 8c,

II miejsce – Oliwia Janicka z klasy 7c,

III miejsce – Olga Łopatka z klasy 8c.

Jesteśmy niezwykle dumni, że Nasi uczniowie aktywnie angażują się w poznawanie sylwetki patrona Szkoły. Pogłębiając i  utrwalając wiedzę o życiu, rozwijają w  sobie świadomość historyczną  i postawy patriotyczne. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za aktywny udział w konkursie. Laureatom gratulujemy!