I półrocze nauki już za nami!

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2022/2023 »  I półrocze nauki już za nami!

2023-01-16

W piątek 13 stycznia 2023 r. odbył się uroczysty apel kończący I półrocze nauki. Okazało się, że nasi uczniowie bardzo chętnie angażowali się i uczestniczyli w różnych konkursach. Szkoła więc nie musi być nudna! Przekonali się o tym Ci, którzy z zapałem włączyli się w te działania. A jest ich naprawdę sporo! Osiągnięcia uczniów klas I-III podsumowała Pani Dyrektor, Grażyna Lorek. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy, ciekawe książki, gry i materiały plastyczne. Wszyscy otrzymali gromkie brawa od koleżanek i kolegów. Spotkanie uświetnił piękny występ artystyczny przygotowany przez koło teatralne pod kierunkiem Pani Anny Chrobak-Steckel. Na zakończenie apelu Pani Dyrektor zachęciła wszystkich do udziału w kolejnych konkursach. Życzyła wytrwałości w zdobywaniu wiedzy w drugim półroczu. Przypomniała również o bezpiecznym wypoczynku podczas ferii zimowych.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów.