Ferie zimowe

Aktualności » ARCHIWUM 2014/2015 » Ferie zimowe

2015-02-02

No i stało się-nadeszły wyczekiwane ferie zimowe!!!

Po kilu miesiącach wytężonej pracy mamy upragnione zimowe kanikuły!
Uczniowie - a może nie tylko oni - wypatrywali ich bardziej, niż inni.
Niektóre regiony naszego kraju są w trakcie wypoczynku, inne już go skończyły i dziś do porządku przywołał ich szkolny dzwonek.
Ale to nie o nas:))
My właśnie rozpoczęliśmy zasłużony odpoczynek:bezpieczne ferie.
I semestr roku szkolnego 2014/15 zakończyliśmy rozdaniem nagród zwycięzcom różnorakich konkursów i lekcjami wychowawczymi na temat bezpiecznych ferii. Bo przecież wszyscy - cali i zdrowi - musimy wrócić do naszej szkoły. Pouczał nas nawet o tym Pan Policjant na prelekcji poświęconej "Cyberprzemocy."
Tak, tak, niebezpieczeństwo może się czaić nie tylko na zamarzniętym stawie, czy ślizgawce.
Nawet aura za oknem nam sprzyja! Spadło trochę białego puchu, zaświeciło słonko i już można poszusować po ośnieżonych stokach.
W naszej szkole też jest wesoło - nawet, jeśli ktoś nigdzie nie wyjechał - mógł skorzystać z oferty szkolnego zimowiska.
Właśnie się ono rozpoczęło dla 30-tki chętnych dzieciaków. Pod czujną i kreatywną opieką naszych nauczycieli będą miały co robić:)
Ferie zimowe to czas na atrakcje i oddech, bo przecież przed nowym półroczem wszyscy musimy porządnie wypocząć i nabrać nowych sił .

A zatem-Witaj Przygodo!