Ferie z dwójką

Aktualności » ARCHIWUM 2014/2015 » Ferie z dwójką

2015-02-10

W dniach 02.02 – 06.02.2015 w Naszej szkole odbyło się zimowisko „Ferie z Dwójką”. Każdy dzień trzydziestka uczniów klas 1-3 naszej szkoły rozpoczynała od samodzielnie robionego śniadania. Na „szwedzkim stole” było wszystko, czego tylko dziecięce brzuszki mogły zapragnąć.

Po śniadaniach na naszych uczniów czekało wiele atrakcji. Byliśmy w Książnicy Beskidzkiej, gdzie tropem leśnych zwierząt udaliśmy się na zwiedzanie lasu. W „Figloparku”- pełne szaleństwo. Bawiliśmy się w Małych Archeologów odkopując pamiątki z przeszłości, a później składaliśmy z wydobytych części naczynia sprzed wieków. Spędziliśmy trochę czasu w cieplutkiej wodzie na basenie. No i całodzienna wycieczka do Pszczyny. Dotarliśmy tam pociągiem (wielu z nas jechało tym pojazdem po raz pierwszy w życiu). Odwiedziliśmy Skansen, karmiliśmy kaczki, wreszcie samodzielnie robiliśmy przepyszną pizzę, którą ze smakiem zjedliśmy.

Codziennie też był czas na zabawy na śniegu (pogoda dopisała), na wspólne gry, zabawy i piosenki. Zimowisko zakończyliśmy szaloną dyskoteką. Było wesoło, radośnie, czasami mokro, czasami głośno i przede wszystkim – za krótko. Do zobaczenia za rok.

Za zaangażowanie, mnóstwo ciekawych pomysłów na szalone i rozwijające zabawy, za serce i za uśmiech dziękujemy opiekunom: pani Agnieszce Brawańskiej, pani Ewie Kocman oraz panu Jarkowi Gonczarence.

Za finansowe wsparcie zimowiska dziękujemy wspaniałomyślnym darczyńcom.