Dzień Sportu 2023

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2022/2023 » Dzień Sportu 2023

2023-06-22

Mimo iż to koniec roku szkolnego i da się odczuć zbliżające się wakacyjne rozluźnienie, to kiedy nadchodzi dzień szkolnych zawodów sportowych, w naszych wychowanków wstępują nowe siły! Do dziś nie wiadomo co jest tego przyczyną. Być może sprawił to dzień wolny od zajęć, prawdziwie letnia pogoda, piknikowa atmosfera, a może głęboko zakorzeniona w nas chęć do rywalizacji, ale po startujących widać było pełne zaangażowanie i wolę walki do samego końca. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Kilka wyników „zakręciło się” koło rekordów szkoły, a najstarszym chłopom niewiele brakło by przerzucić całe boisko i nie zmieścić się na rzutni. Jak zawsze o nawodnienie naszych sportowców zadbała Rada Rodziców, fundując napoje i musy owocowe. W każdym roczniku wyłoniona została najlepsza trójka chłopców i dziewcząt. Zawodnicy na podium otrzymali pamiątkowe medale.

Najlepsi z najlepszych, począwszy od klas pierwszych to:
Nina Szpak, Kacper Stec, Zoja Laszczak, Filip Surma, Hanna Wawro, Zachary Wawro, Magda Wolna, Filip Gawor, Ola Woźniak, Wojtek Szkotak, Zuzia Gnela, Kamil Rodenko, Milena Gdula, Vsevolod Pominov, Hanna Iwanicz, Ignacy Mendyk.

Śmiało można jednak powiedzieć, że zwycięzcą był każdy z uczestników, wszak nie od dziś wiadomo, że SPORT TO ZDROWIE!