Dzień Dziecka w Dwójce!

Aktualności » AKTUALNOŚCI 2022/2023 » Dzień Dziecka w Dwójce!

2023-06-12

Tegoroczny Dzień Dziecka spędziliśmy w wyjątkowy i fantastyczny sposób! Zadbała o to Dyrekcja wraz z Prezydium Rady Rodziców i wszystkimi „Dwójkowymi” rodzicami - pomysłodawcy i fundatorzy:), przy ogromnej przychylności dyrekcji kina Helios. Jesteśmy wdzięczni i pełni podziwu, że przy takim rozmachu przedsięwzięcia tak długo udało Im się utrzymać tą niespodziankę w tajemnicy:) Tego dnia wszyscy przenieśliśmy się w magiczny świat wykreowany w różnorodnych filmach. Oferta była bardzo bogata i każda grupa wiekowa znalazła interesujący tytuł dla siebie. Najstarsi za sprawą filmu „Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan” przenosili się kolejno od Luwru po Pałac Buckingham, od slumsów Paryża po oblężenie La Rochelle, u boku muszkieterów walczących o wolność i dalsze losy Francji. Inni ósmoklasiści wybrali fantastkę w najlepszej postaci uczestnicząc w seansie filmów: Strażnicy Galaktyki i SPIDER-MAN. Młodsi uczniowie wraz z wychowawcami wybrali osadzone w bardziej współczesnym świecie propozycje filmowe, zainspirowany prawdziwą historią film, pełen ciepłego humoru pt.: „Pełna miłości” czy poruszający dramat o podążaniu za marzeniami i sile przyjaźni „Chłopiec zza szyby”. Po projekcji filmów mieliśmy czas dla siebie na spacer, lody i inne ulubione przez nas atrakcje.

Dziękujemy Dyrekcji, Prezydium Rady Rodziców i wszystkim rodzicom z całej „Dwójki” za wspaniały prezent z okazji Dnia Dziecka:)