Aktualności » ARCHIWUM 2016/2017 » DZIĘKUJEMY

2017-02-14

11.02.2017r. w auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej miało miejsce szczególne wydarzenie. O godz. 17:00 rozpoczął się spektakl charytatywny pt. Zemsta. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zechcieli poświęcić swój cenny czas i spędzić z nami ten wyjątkowy wieczór. Jesteście wspaniali - dziękujemy za każde miłe słowo, za uśmiech, za wszystkie datki, które tak chętnie wrzucaliście do puszek.
DZIĘKI WAM, DRODZY GOŚCIE, NA REHABILITACJĘ MIRKA UDAŁO SIĘ UZBIERAĆ 15 524,56 ZŁ!!!

Serdeczne podziękowania dla organizatora i współtwórców tego wydarzenia: Dyrekcji SP nr 2 w Bielsku-Białej, Zarządu Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej, Fundacja "Serca dla Maluszka" . Bez Waszej życzliwości niewiele moglibyśmy zdziałać.
Szczególne ukłony dla Dyrekcji i Artystów Teatr Bohema za wspaniały spektakl i 100% bezinteresowność.

Dla nas wszystkich to był szczególny dzień. Dzień dobrej energii, życzliwości, hojności i uśmiechu. To był dzień, w którym byliśmy RAZEM DLA MIRKA!