Dzieci z Dwójki na feriach się nie nudzą!

Aktualności » ARCHIWUM 2018/2019 » Dzieci z Dwójki na feriach się nie nudzą!

2019-02-28

To już piąty raz, kiedy uczniowie z klas 1-3 mogą uczestniczyć w zimowisku i chociaż pogoda nie dopisała - brakło zimowej aury, to na brak atrakcji nasi milusińscy nie mogli narzekać.

Codziennie na naszych najmłodszych czekały nie lada atrakcje. Była wizyta w kinie, można było wybiegać się w sali zabaw „Zabawowo” albo popluskać w basenie i pozjeżdżać na zjeżdżalni. Dużą popularnością cieszyły się warsztaty ceramiki, gdzie dzieci konstruowały z cegiełek i zaprawy własne budowle. Główną atrakcją był wyjazd pociągiem do Węgierskiej Górki, gdzie odbyło spotkanie z leśniczym, a na koniec dnia dzieci bardzo ucieszyła wizyta w pizzerii. Oprócz tego codziennie dzieciaki spędzały czas aktywnie na sali gimnastycznej, grach i zabawach integracyjnych, czy wyprawach na plac zabaw.

Za rok powtórka!