Dwójkowy projekt „Nauczyciel z książką” doczekał się publikacji!

Aktualności » ARCHIWUM 2019/2020 » Dwójkowy projekt „Nauczyciel z książką” doczekał się publikacji!

2020-06-23

W najnowszym numerze czasopisma elektronicznego „Edu-wspracie” ukazał się artykuł opisujący Dwójkowy projekt „Nauczyciel z książką”! Autorkami, zarówno artykułu, jak i całego projektu, są nauczycielki naszej szkoły: pani Ewelina Korczak - bibliotekarka oraz pani Agnieszka Sromek - polonistka. Co miesiąc, z jednym z nauczycieli zostaje przeprowadzony przez ucznia wywiad na temat wybranej książki, który później jest zamieszczany na stronie internetowej szkoły oraz na gazetce przy wejściu do budynku szkoły. Projekt stał się na tyle ważny i ciekawy, że trafił do czasopisma w rubryce „Z warsztatu nauczyciela”.

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu!

www.bpciechanow.edu.pl/index.php/edu