Bielska Alfa

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » KONKURSY 2021/2022 » Bielska Alfa

2021-10-29

Konkurs matematyczny "Bielska Alfa" jest skierowany do uczniów klas 6-8. Jego celem jest sprawdzenie umiejętności ścisłych uczniów oraz zachęcenie do rozwijania pasji matematycznych i samodzielności, odkrywania ukrytych talentów oraz rozwijania nawyku logicznego myślenia. Konkurs ten jest sposobem na rozbudzenie motywacji do rozwoju zdolności matematycznych oraz sposobem na czerpanie radości z odkrywania tajników królowej nauk. Konkurs ma formę testu z zadaniami otwartymi i zamkniętymi, w których tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Aby stać się uczestnikiem konkursu ,,Bielska Alfa' należy spełnić następujące warunki:

- zapoznać się z Regulaminem Konkursu, który został przesłany do uczniów klas 6-8 oraz ich rodziców poprzez mobiDziennik,

- przedstawić pisemną zgodę swojego rodzica/opiekuna prawnego na udział w Konkursie (załącznik nr 2 Regulaminu Konkursu - trona 6 i 7).

Zgłoszenia do Konkursu ,,Bielska Alfa' przyjmowane są do środy 3 listopada 2021 r. u nauczycieli matematyki.

I etap konkursu odbywać się będzie 16 listopada 2021 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich miłośników matematyki!