Wysokie loty "Dwójki"

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » SUKCESY 2019/2020 » Wysokie loty "Dwójki"

2020-02-17

W dniu 9 lutego odbyły się w czeskiej Ostravie Halowe Mistrzostwa Śląska w lekkiej atletyce w młodszych kategoriach wiekowych. Wśród prawie tysiąca startujących znalazło się czterech uczniów naszej szkoły.

Dwoje z nich, startujących w skoku wzwyż, zdobyło medale. Andrzej Żaloudik z klasy 8 c był drugi, a Zosia Pasierbek z 5 d wygrała w swojej kategorii wiekowej.

Dodatkowo Jakub Siwiło był dziewiąty w skoku w dal, a Zosia Dopierała dwudziesta w biegu na 60 metrów.

Wspólna lekkoatletyczna przyszłość.

Wygląda na to, że dwa lekkoatletyczne medale to jedynie wstęp do dalszych sukcesów, gdyż szkoła zawarła porozumienie o współpracy z Klubem lekkoatletycznym Sprint.  Tym bardziej zapraszamy do lekkoatletycznej aktywności młodzież. Szczegółowe informacje można uzyskać u naszego nauczyciela wychowania fizycznego p. Michała Dębowskiego.