Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2016/2017 » Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”

2016-09-23

Celem przedsięwzięcia Jesienne Dni Książki jest edukacja kulturalna i popularyzacja czytelnictwa oraz zwiększenie zainteresowania książką szczególnie wśród mieszkańców województw śląskiego i małopolskiego.
Temat: Ilustracja do dowolnej, ulubionej książki wybranego autora.

Warunki uczestnictwa:
1) Uczestnikami konkursu mogą być dzieci, młodzież oraz dorośli, zgłaszani do konkursu przez placówki oświatowe i kulturalne lub indywidualnie.
2) Uczestnicy przygotowują prace plastyczne wykonane dowolnymi technikami plastycznymi (rysunek, malunek, wyklejanka, grafika i inne formy płaskie).
3) Prace powinny mieć postać jednostronnej pracy, maksymalnie formatu a3.
4) Narzędzia: pisaki, kredki, pastele, farby, tusz czarny i kolorowy, komputer itp.
5) Liczba prac dostarczonych przez uczestnika: 1 praca.
6) Prace nie mogą być oprawione (bez passe-partout).
7) Prace nie będą uczestnikom zwracane.
8) Udział w konkursie jest równoznaczny z publikacją imienia, nazwiska, miejscowości zamieszkania i wizerunku autora, jeśli zostanie on nagrodzony w konkursie.

Praca powinna być czytelnie opisana na odwrocie i zawierać następujące informacje:
tytuł książki, do której wykonana jest ilustracja,
imię, nazwisko, wiek, klasę,
nazwę, miejscowość oraz telefon i e-mail placówki zgłaszającej uczestnika
imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego praca została wykonana

Prace należy składać do 10 października u p. Ewy Żydek.

Nadesłanie w terminie pracy spełniającej warunki konkursu oznacza akceptację przez uczestnika niniejszego Regulaminu konkursu oraz oświadczenie, że praca jest wynikiem oryginalnej twórczości i że nie narusza praw osób trzecich, a w razie gdyby, mimo zachowania należytej staranności, do takiego naruszenia doszło, zwolnienie organizatorów konkursu od odpowiedzialności za takie naruszenie.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania prac konkursowych oraz danych i wizerunku autora w materiałach promocyjnych bez dodatkowej zgody autorów oraz bez wypłacenia honorariów autorskich.

NazwaRozmiarData
icoregulamin-konkursu-plastycznego-JDK-2016_(1).pdf418.54 KB2016-09-23 14:57