„Dwójka” blisko podium w koszykówce chłopców.

Aktualności » ARCHIWUM 2018/2019 » „Dwójka” blisko podium w koszykówce chłopców.

2019-01-21

W sobotnie przedpołudnie 19.02, rozegrany został finał w mini koszykówce chłopców, z udziałem reprezentacji naszej szkoły. Po emocjonujących meczach, ostatecznie nasza drużyna zajęła czwarte miejsce.

Do finału nasza drużyna awansowała, po rozgrywkach grupowych, z drugiego miejsca.  Niestety jedna porażka na tym etapie stawiała nas w gorszej pozycji wyjściowej przed meczami finałowymi. Po zaciętych i niestety przegranych, bojach ze szkołami podstawowymi z KTK i SP 27 uplasowaliśmy się tuż za podium zajmując czwarte miejsce. Gratulujemy naszym zawodnikom ambitnej i walecznej postawy.

Również w tym samym czasie odbywały się mecze pucharowe o awans do finału w koszykówce młodzieży chłopców. Nasi reprezentanci z klas ósmych nie sprostali starszym kolegom z gimnazjum nr 15 i odpadli z dalszych rozgrywek. Zostali sklasyfikowani na miejscach 4-6.