Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa - wyniki

Konkursy » SUKCESY 2023/2024 » Ogólnopolska Olimpiada Antysmogowa - wyniki

2024-04-04

W dniu 19 marca troje uczniów naszej szkoły po raz pierwszy przystąpiło do Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej. Jest to konkurs wiedzy w nowoczesnej formule online z zakresu ochrony powietrza i zmiany klimatu, w którym uczniowie mogą zdobyć punkty do rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wartościowe nagrody rzeczowe. Z trójki naszych reprezentantów uczeń klasy 8b – Jakub Kiełkowicz rewelacyjnie poradził sobie z testem i przeszedł do drugiego etapu, który odbył się już 26 marca.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Jakub również na bardzo wysokim poziomie przebrnął przez drugi etap konkursu, przekroczył barierę 80 % punktów i tym samym zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej! Mimo ograniczonego czasu na przygotowania, Jakub świetnie sobie poradził i udowodnił swoja wiedzę i zaangażowanie. Jesteśmy z niego bardzo dumni!

Wyczekiwany finał odbędzie się 9 kwietnia więc trzymamy mocno kciuki za Jakuba!