Konkurs na najlepszy komiks rysunkowy na temat "Energia moim przyjacielem"

Ogłoszenia konkursów 2013/2014 » Konkurs na najlepszy komiks rysunkowy na temat "Energia moim przyjacielem"

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w Konkursie plastyczno-literackim na najlepszy komiks rysunkowy na temat "Energia moim przyjacielem", którego organizatorem jest TAURON Polska Energia.

Konkurs przeprowadzany jest w ramach programu edukacyjnego pod nazwą "Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka", którego celem jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej. Program realizowany jest pod patronatem MEN.

Czekamy na ciekawe, pełne dobrej energii historie komiksowe od wszystkich klas.
Prace mogą mieć maksymalną objętość 12 stron w formacie A4; technika wykonania dowolna (bez prac przestrzennych), jedna praca od klasy.
Wychowawcy klas składają prace do 21 marca 2014 r. u pani Anny Jakubiec.