Programy i Akcje

• Club Squash Enjoy

Od trzech lat nasza szkoła współpracuje z Klubem Enjoy, gdzie uczniowie klas trzecich poznają tajniki gry w Squasha.

• Ja czytam

Ja czytam to kampania społeczna, której celem głównym jest wywołanie mody na czytanie.

• Mleko z klasą

• Nakrętkowy tydzień

W styczniu prosimy o przynoszenie zebranych nakrętek w dniach od 4 do 11.

• Owoce w szkole

• Trzymaj formę z SP 2 TS!

Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj Formę!". Wezmą w nim udział wszyscy uczniowie klas szóstych i siódmych oraz ich wychowawcy.

• Wiarygodna szkoła

• Zbiórka baterii

Nie musisz ciężko pracować, aby chronić środowisko naturalne. Wystarczy, że będziesz zbierał zużyte baterie i przyniesiesz je do szkoły!

• Zbiórka nakrętek

Celem akcji tym razem jest pomoc osobom niepełnosprawnym, które chcą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym naszego miasta poprzez udział w szkoleniach i aktywność zawodową.

E-mail: sekretariat@sp2bielsko.pl