„Pocztówka z Bielska-Białej”

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Konkursy 2018/2019 » „Pocztówka z Bielska-Białej”

2019-05-06

Dom Kultury w Olszówce zaprasza do udziału w VII edycji konkursu plastycznego „Pocztówka z Bielska-Białej” organizowanego w ramach obchodów „Dni Bielska-Białej”.

Tematyką konkursu jest miasto Bielsko-Biała - jego walory przyrodnicze, architektoniczne, kulturowe, bliskość przyrody z aglomeracją miejską.

1. Konkurs ma charakter otwarty (bez ograniczenia wiekowego) o zasięgu rejonowym.
2. Prace będą oceniane według kategorii wiekowych: dzieci przedszkolne, klasy I-III, klasy IV-VII, szkoły gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne, dorośli
3. Jedna osoba może złożyć maksymalnie 3 prace lub jedną pracę składającą się
z 3 części.
4. Złożone prace nie mogą być większego formatu niż A3.
5. Prace konkursowe powinny być nieoprawione i na odwrocie zawierać: imię, nazwisko, wiek autora oraz klasę!
6. Osobno prosimy dołączyć podpisaną kartę zgłoszenia - w przypadku osób niepełnoletnich kartę zgłoszenia podpisać musi rodzic bądź opiekun prawny.
7. Techniki: fotografia artystyczna, grafika komputerowa, grafika warsztatowa, kolaż (techniki kombinowane), malarstwo, rysunek.
8. Jedną z głównych nagród dla laureatów będzie wydruk prac na banerach oraz prezentacja ich w przestrzeni Cygańskiego Lasu.
9. Opisane prace wraz z kartami zgłoszeń należy składać do 24 maja u p. E. Żydek.