„Co Słonko widziało?”

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Sukcesy 2016/2017 » „Co Słonko widziało?”

2017-05-04

Mateusz Bielecki (5a) otrzymał drugie miejsce, Aleksandra Goczoł (5a) otrzymała trzecie miejsce, a Zofia Wójcik (5a) i Michał Szymik (4a) otrzymali wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Tego dnia zwycięzcy i ich klasa 5a zostali zaproszeni do udziału w warsztatach "Ekologiczne sianko", podczas których tworzyli dekoracje z siana. Dzieci wzięły udział w pogadance ekologicznej przygotowanej przez organizację „Gaja” oraz obejrzały spektakl "Bajkę o Szczęściu" - przygotowaną przez Teatr Grodzki. Wszystkie te niesamowite atrakcje były niespodzianką, zarówno dla zwycięzców, jak i ich klasy, która pozostanie na długo w ich pamięci. Nasi uczniowie są przykładem tego, że warto dzielić się swoim talentem i zawsze warto próbować swoich sił w różnych przedsięwzięciach.

Chcieliśmy bardzo podziękować organizatorowi konkursu „Co Słonko widziało?”- „Kubiszówce”, za zaproszenie do udziału w konkursie, a także za wszystkie atrakcje przygotowane dla nas tego dnia.