Wyniki konkursów 2012/2013

Konkursy » ARCHIWUM KONKURSÓW » Wyniki konkursów 2012/2013

Podsumowanie osiągnięć naszych uczniów w konkursach w poprzednich latach można zobaczyć klikając na zakładkę KONKURSY.

• "Beskidy – Cztery pory roku" - wręczenie nagród

21 listopada 2012 r. w Zespole Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych nr 1 w Bielsku-Białej odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie plastycznym, literackim i fotograficznym „Beskidy – Cztery pory roku”

• Bezpieczne wakacje

Szkolny konkurs plastyczny „BAWIĘ SIĘ I WYPOCZYWAM BEZPIECZNIE” Uczniowie klas IV- VI złożyli 10 prac plastycznych. Wszystkie prace plastyczne zostały wysłane do następnego etapu – Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moje bezpieczne wakacje 2012". Niestety, w tym etapie konkursu nasi uczniowie nie odnieśli sukcesów.

• Bezpieczne wakacje - konkursy

• II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POLSKO-ANGIELSKI I ANGIELSKO-POLSKI

Poniżej prezentujemy wyniki II MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU POLSKO-ANGIELSKIEGO I ANGIELSKO-POLSKIEGO organizowanego przez Gimnazjum nr 11 im. Jerzego Kukuczki w Bielsku - Białej.

• II Międzyszkolny Konkurs Polsko-Angielski i Angielsko-Polski

W dniu 19 kwietnia 2013 r. odbył się finał II Międzyszkolnego Konkursu Polsko-Angielskiego i Angielsko-Polskiegoorganizowanego przez Gimnazjum nr 11. Wzięło w nim udział 7 uczniów i uczennic z naszej szkoły.

• Konkurs Języka Angielskiego dla klas 1 – 3 - 'MY HOLIDAYS'

Miło nam jest oznajmić, że znane są już wyniki Konkursu Języka Angielskiego dla klas 1 – 3 'My Holidays'.Komisja, w skład której wchodzili nauczyciele j. angielskiego, miała bardzo twardy orzech do zgryzienia – wszystkie prace były rewelacyjne!!!

• Konkurs Plastyczny "Co słonko widziało"

26 kwietnia 2013 r. w Centrum Wychowania Estetycznego im. Wiktorii Kubisz odbyło się wręczenie nagród w Konkursie Plastycznym "Co słonko widziało".

• Konkurs dla uczniów klas I - III „HALLOWEEN MONSTER”

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie „Halloween Monster”! Wielkie gratulacje!!! Macie wspaniałą wyobraźnię i stworzyliście niesamowite, niepowtarzalne potwory!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!!

• Miejski Międzyszkolny Konkurs „Bajarz Roku”

Odbył się szkolny etap konkursu „Bajarz Roku”. Najlepsza okazała się uczennica klasy 6b - INKA JANUŁA. Będzie reprezentować naszą szkołę w II etapie Miejskiego Międzyszkolnego Konkursu „Bajarz Roku”.

• Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej "JONASZ"

4 czerwca 2013 r. w Bielskim Centrum Kultury odbyło się diecezjalne podsumowanieMiędzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "JONASZ" oraz wręczenie nagród. Uczestniczyli w nim nasi laureaci i finalistka konkursu.

• Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej "JONASZ"

Podsumowanie i wręczenie nagród konkursu odbędzie się 4 czerwca 2013 r. (wtorek) o godzinie 10:00w Bielskim Centrum Kultury.

• Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej "JONASZ"

Finalistami XVI Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "JONASZ" 2012/2013 zostali: Maksymilian Czauderna 3d,  Marcela Wilk 4a,  Dawid Stefanowicz 4c,  Natalia Grobarczyk 6a,  Jakub Koral 6b. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów